Výpočet kalorických hodnot


Kolik toho mám sníst?

Otázka, nad kterou si láme hlavu každý, kdo se chystá na změnu svých stravovacích návyků. Ráda Vám vše spočítám: bazální metabolismus, doporučený kalorický příjem i rozložení jednotlivých makroživin (sacharidy, bílkoviny, tuky). Vše počítám dle sebe a svých vzorců, které jsem si vytvořila po letitých zkušenostech práce s klienty, nezohledňuji naměřený bazál podle přístrojů nebo internetových kalkulaček, vše si počítám podle sebe a informací od klienta.

K čemu tento výpočet potřebuji?

Abyste dosáhli Vámi stanoveného cíle, potřebujete vědět, kolik toho za den můžete sníst. Tedy potřebujete znát hodnotu svého bazálního metabolismu a kalorického příjmu. Zároveň potřebujete mít celkový denní příjem rozložený do jednotlivých maker (sacharidy, bílkoviny a tuky), abyste jedli vyváženě a viděli výsledky co nejdříve.


Může obézní člověk trpět podvýživou?


Jak to funguje?

Nejprve je třeba vyplnit dotazník. Pokud má být výpočet co nejpřesnější, tak budu potřebovat více informací než jen věk, váhu a hmotnost, protože správný výpočet ovlivňuje mnohem více faktorů (které však internetové kalkulačky nezohlední).

Co obdržím?

Obdržíte soubor ve formátu PDF, který bude obsahovat Vaše údaje z dotazníku a mnou vypočtené hodnoty Vašeho bazálního metabolismu, doporučeného kalorického příjmu a rozložení jednotlivých makroživin. Zároveň zde najdete také informace o kaloriích, jednotlivých makroživinách a návod, jak s tím vším pracovat.

Kolik to stojí?

Cena je pouze 199 Kč při zpracování do pěti dnů od přijetí platby.

Kontakt
Zdenka Vlasáková
IČ: 05753716
Studentská 1348
535 01 Přelouč