Online koučink


Jste rozhodnutí změnit životní styl a potřebujete podporu? Chcete mít někoho, kdo Vás povede, kdo Vás povzbudí? Někoho, kdo Vás zkontroluje? S kým můžete konzultovat své výsledky? Právě pro Vás je online koučink.

Jak to funguje?

Vše probíhá online, nejsme limitováni dojížděním, ani zákazy a zavíráním, domluvíme si termín společného koučování, kdy se spojíme přes předem dohodnutou online platformu, případně telefon a prostě si zavoláme nebo napíšeme.

Co mám očekávat?

Vše je individuální, záleží, co přesně potřebujete. Online koučink můžete využít k dotazům, které Vás během Vaší nové cesty napadají. Stejně tak můžeme společně sledovat a analyzovat Vaše výsledky. Můžeme se zaměřit na Vaše stravovací problémy, závislosti nebo emoční tuk. Jsem Vám k dispozici pro konzultace, reporty i zhodnocení. Součástí každého koučinku je i závěrečné zhodnocení shrnutí, které obdržíte také do emailu.

Co nemám očekávat?

Při online koučinku nejde o o sestavování jídelníčků, ani o počítání kalorických hodnot jako bazál, příjem a makroživiny, ani o jakékoliv další přepočítávání jídel a potravin. Jakékoliv přepočítávání či sestavování je náročné, zabere více času a potřebuji vědět více informací. Proto to nabízím jako samostatnou službu – viz záložka Služby.

Jak dlouho to trvá?

Základní délka koučinku je 30 minut, ale vše je individuální, lze dohodnout i delší koučink (hodinu, hodinu a půl). A samozřejmě se nemusí jednat jen o jednorázovou spolupráci.

Kolik to stojí?

Novou službu nabízím nyní za akční cenu 149 Kč za 30 minut koučinku.

Je koučink podmíněn objednáním jídelníčku?

Nikoliv, koučink si můžete objednat bez ohledu na to, zda ode mě jídelníček máte nebo ne.

Kontakt
Zdenka Vlasáková
IČ: 05753716
Studentská 1348
535 01 Přelouč