Mindset coach


Zdravý životní styl (potažmo hubnutí) je převážně o psychice, vše začíná v hlavě. Pokud hlava stávkuje, pokud máte starosti, problémy, stres, pak se Vám nedaří nic, ani hubnutí. Možná jste se již několikrát pokoušeli zhubnout, změnit své stravovací návyky, ale nedařilo se. Možná v jídle vidíte odměnu nebo trest, možná už nevidíte jídlo, ale jen kalorie, možná se jídlo stalo strašákem, možná už jste vzdali snahu o zdravější a štíhlejší já, možná si nevěříte, podceňujete se, možná už ani nežijete, jen přežíváte. Jsem tu pro Vás. Jsem tu, abych Vás vyslechla, abych Vám nabídla jiný úhel pohledu, abych Vám pomohla a poradila. Budu Vaší vrbou, Vaší kamarádkou, Vaším rádcem, ráda se stanu Vaším coachem zdravého životního stylu.

Jak to bude probíhat?

Vše probíhá online, nejsme limitováni dojížděním, ani zákazy a zavíráním, domluvíme si termín společného coachování, kdy se spojíme přes předem dohodnutou online platformu, případně telefon a prostě si zavoláme.


Jsem certifikovaný Mindset coach registrovaný u Mindset Academy. Absolvovala jsem také kurzy Cesta ke zdravému sebevědomí, Emoční tuk, Duševní zdraví, Motivace jako pohon, Jak se zbavit závislosti na sladkém a Fitkoučink.


Jak dlouho to trvá?

Základní délka coachingu je 30 minut, ale samozřejmě vše je individuální, lze dohodnout i delší coaching (hodinu, hodinu a půl). A samozřejmě se nemusí jednat jen o jednorázovou spolupráci.

Kolik to stojí?

Novou službu nabízím nyní za akční cenu 149 Kč za 30 minut coachingu.

Co mám očekávat?

Očekávejte, že si popovídáme. Není třeba být nervózní, prostě si uvaříte kafíčko a zavoláme si. Jestli potřebujete jen vrbu, které se svěříte, pak jsem tu pro Vás. Jestli potřebujete znát názor někoho zvenčí, jiný úhel pohledu, pak jsem tu pro Vás. Jestli potřebujete poradit, pak jsme tu pro Vás. Celé je to o Vás a Vašich potřebách.

Kontakt
Zdenka Vlasáková
IČ: 05753716
Studentská 1348
535 01 Přelouč