Cesta za vysněnou postavou

Jak to bude probíhat?

Nejprve obdržíte Výživový plán, který má celkem 33 stran, obsahuje jídelníček, tabulky náhrad potravin, rychlé a jednoduché recepty, rady a tipy, zkušenosti a doporučení.

Poté následuje Školení online, které je nezbytné před započetím samotné spolupráce. Na školení se dozvíte vše potřebné: jak začít, jak často jíst, kolik toho jíst, co jíst, jak tělo funguje, co ovlivňuje váhu, potažmo hubnutí/přibírání a spoustu dalšího. Na školení si také zhodnotíme váš dosavadní způsob stravování, řekneme si, co bylo špatně, co je třeba změnit, na co se zaměřit. Společně si pak také projdeme váš Výživový plán, vše si vysvětlíme, bude prostor pro vaše dotazy. Školení probíhá individuálně s každým klientem zvlášť, volání přes Skype či Facebook, délka trvání cca dvě hodiny.

První dva týdny budeme v kontaktu každý den, provedu vás za ruku celým světem zdravého životního stylu, budete mi posílat fotky jídel, dostanete ode mě Zápisník, do kterého mi budete vše potřebné zapisovat a každý den posílat, každý den si společně vše probereme a zhodnotíme, budu vám k dispozici pro dotazy, budu tu pro vás jako podpora, motivace, ale i kontrola a bič.

Další týdny naší spolupráce budu pomalu vaší ruku pouštět, nechám vás postavit se na vlastní nohy, sice pustím ruku, ale stále budu na blízku, když bude cokoliv potřeba, budu tu pro vás. Nenechám vás to vzdát, nenechám vás na holičkách, když budete mít krizi. Když si nebudete s něčím vědět rady, budu tu. I když nebudeme v každodenním kontaktu, tak ale budeme v kontaktu, budu na vás dohlížet a chtít vědět, co děláte, co jste jedli, jak se cítíte, atd.

Poslední den spolupráce proběhne stejně jako jeho začátek – online setkání, zavoláme si a společně zhodnotíme uplynulé týdny, podíváme se na výsledky a řekneme si co dál.

Co vše získáte:

Výživový plán (pdf soubor), Zápisník (pdf soubor)

individuální dvouhodinové online školení

odborný dohled, denní reporty, konzultace


❗️Cesta za vysněnou postavou je pouze pro omezený počet klientů

a pouze pro vážné zájemce, kteří jsou rozhodnutí pro změnu.❗️


Ceník

čtyři týdny intenzivní spolupráce pouze za 6.499 Kč

akční cena 3.999 Kč

Kontakt
Zdenka Vlasáková
IČ: 05753716
Studentská 1348
535 01 Přelouč